تماس با پشتیبانی تجارت 21

در تماس باشید

مدیر پشتیبانی

09106842974
, ,

دفتر پشتیبانی

02188938506

آدرس ایمیل

tejarat21@gmail.com

اطلاعات بیشتر

ضمن تشکر از همراهی کاربران گرامی ، با توجه به بروز شدن ظاهر و امکانات تجارت 21 در صورت برخورد با هرگونه مشکلی در روند کار ، مدیریت سایت را مطلع فرمایید. قابل ذکر است که رمز عبور کاربرانی که ایمیل نام کاربری آنها بوده است با زدن دکمه ی بازیابی کلمه عبور، لینک تغییر پسورد به ایمیل آنها ارسال خواهد شد و کاربرانی که شماره موبایل آنها نام کاربری شان بوده، رمز یکبار مصرف به شماره ایشان پیامک خواهد شد. چنانچه در دریافت رمز عبور موفق نشدید ،درخواست خود را با مدیریت پشتیبانی مطرح نمایید.

بیشتر بدانید

سوالات متداول

از طریق پیامک یا واتس اپ نام کاربری ( موبایل یا ایمیل ) خود را به شماره 09106842974 ارسال نموده و درخواست خود را اعلام نمایید.

جهت انتقال آگهی ها ، با ایمیل یا موبایل ثبت شده در آگهی ها درخواست خود را به همراه معرفی نام کاربری جدید با پشتیانی مطرح نمایید.

سیستم کد نویسی سایت جدید با سایت قدیم کاملا متفاوت است و از لحاظ سئو و رابط کاربری کاملا بهینه تر شده است ، که درک این تفاوت پس از تکمیل حداکثری سایت محسوس خواهد شد و نیازمند همراهی و صبوری کاربران گرامی می باشد.

با توجه به عوض شدن سیستم سایت، کلیه ی رمزهای عبور قبلی منقضی شده اند، لذا برای ورود به کاربری می بایست از قسمت رمزفراموشی یا پیام به مدیریت پشتیبانی سایت ،درخواست پسورد جدید نمایید.