با توجه به تغییرات بوجود آمده در تجارت 21 ، به اطلاع کاربران گرامی می رسانیم :

1- نام کاربری ،رمز عبور و سایر اطلاعات ثبت شده شما در نسخه قبلی سایت تماماً به این نسخه انتقال داده شده است ، لذا جهت درج ، ویرایش ، بروز رسانی و مدیریت آگهی ها و پروفایل خود می توانید با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی به قسمت کاربری خود وارد شوید.
2- چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده اید، از قسمت ورود کاربران ، دکمه ارسال رمز فراموشی را جهت ساختن رمز جدید و ارسال آن به ایمیل انتخاب کنید و سپس ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد نمایید.
3- اگر کاربر جدید هستید ، با تکمیل فرم عضویت به جمع تجارت بیست و یکی ها بپیوندید !
4- در نسخه جدید سایت تجارت 21 ، آگهی های ویژه از یک تا 8 ستاره طبقه بندی شده اند که مهمترین ویژگی برای این طبقه بندی مربوط به حضور در سایت و نرم افزارهای در دست طراحی موبایل تجارت 21 می باشد. لذا چنانچه در حال حاضر متقاضی درج آگهی ویژه جهت نمایش در صفحه اول سایت و در صدر گروه مربوطه می باشید ، گزینه مرتبط با این درخواست انتخاب ویژگی 4 ستاره برای آگهی مد نظر می باشد. ( جهت مشاهده تعرفه های آگهی ها به منوی مربوطه مراجعه نمایید. )
5- جهت آمدن آگهی به صفحه اول و همچنین صدر لیست مربوطه که نتیجه آن گرفتن رتبه بهتر در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل می شود ، در استفاده از امکان بروز رسانی از دیگران سبقت بگیرید.
6- در صورت مشاهده یا برخورد کردن با مشکل و ابهامی در روند کار ، حتماً مدیریت سایت را در جریان این مشکل قرار دهید.

* از اینکه در تکمیل اطلاعات سایت ، ما را همراهی کرده و صبور در تحمل کاستی های فعلی هستید از شما سپاسگزاریم.